تبلیغات

آخرین اخبار

مهندس جعفری شهردار مرودشت: ستاد بحران شهرداری مرودشت آماده باش کامل است

 به گزارش روابط عمومی شهرداری مرودشت با توجه به فرا رسیدن نیمه سرد سال و پیش بینی هواشناسی نسبت به در پیش بودن زمستان سرد و افزایش بارندگی، کمیته بحران شهرداری با حضور مهندس سید منصور جعفری شهردارمرودشت، معاون اداری مالی، معاون خدمات شهری و مسئولین واحدهای مربوطه تشکیل جلسه داد.
در این جلسه در راستای هماهنگی بیشتر و آمادگی در مقابله با حوادث طبیعی بین اعضا و مسئولین ستاد مدیریت بحران شهرداری تشکیل و تصمیمات لازم جهت فعال شدن ستاد، تجهیز امکانات  اتخاذ شد.
مهندس جعفری شهردار مرودشت هدف از تشکیل ستاد مدیریت بحران شهرداری را تجهیز امکانات و توان برای اجرای مدیریت بحران ذکر کرد و افزود: در طی چند روز اخیر شاهد بارش باران در بعضی از مناطق و شهر های کشور بوده ایم و بر اساس پیش بینی شرایط جوی توسط سازمان هواشناسی در اواسط هفته جاری شاهد بارش باران به میزان بالایی در استان فارش و شهرمرودشت  خواهیم بود که باید مجموعه شهرداری مرودشت با برنامه ریزی در تمام زمینه ها آمادگی لازم را برای مقابله با هر حادثه احتمالی داشته باشد.
وی از مدیران واحدهای مختلف شهرداری که عضو کمیته مدیریت بحران شهرداری هستند خواست با ارائه آموزشهای لازم شناسایی نقاط حادثه خیز وتمرینات برای پرسنل زیر مجموعه خود ،شهروندان را برای رویارویی با شرایط نامطلوب آماده کرده ،وزمینه کاهش ،ومیزان آسیب پذیری را فراهم وتمهیداتی را در افزایش امکانات کمک رسانی وامدادی اتخاذ کنند.

در پایان اعضا با استناد به بررسی های صورت گرفته و تجربه سال های گذشته به بیان نقطه نظرات خود پرداخته و نقاط حادثه خیز را شناسایی و نسبت به  برطرف شدن مشکلات اقدامات لازم را انجام دهند.

اضافه کردن نظر


Template Design:Dima Group