تبلیغات

آخرین اخبار

افتتاح شهربازی بزرگ مرودشت در دهه فجر

به گزارش روابط عمومی شهرداری مرودشت ، جلسه بررسی طرح های سرمایه گذاران در حوزه شهرداری در فرمانداری شهرستان مرودشت با حضور معاون عمرانی استانداری و مدیرکل دفتر فنی استانداری فارس و فرماندار ومعاونین و شهردار و رئیس شورای شهر مرودشت برگزار شد.

در این جلسه مهندس سید منصور جعفری شهردار مرودشت از چند طرح جهت سرمایه گذاری در شهر خبرداد و افزود: جذب سرمایه گذار در شهر مرودشت یکی از اهداف مهم ما بشمار می رود و شهرداری مرودشت راه را برای اجرای طرح های اقتصادی سرمایه گذاران و نیز تحقق اهداف همه جانبه، هموار و تسهیل می کند.

وی در ادامه افزود: شهرداری مرودشت با هدف گذاری شتاب طرح ها و پروژه های سرمایه گذاری در نظر دارد دهها پروژه شهری در حوزه های مختلف را در قالب طرح عمرانی ، خدماتی و رفاهی تفریحی، گردشگری از طریق جذب مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی به مرحله اجرا درآورد.که بحمدالله نزدیک به 20 طرح سرمایه گذاری در دستور کار مجموعه شهرداری قرار دارد.

در این جلسه مهندس رضائیان معاون عمرانی استانداری فارس و مهندس رحیمی مدیر کل دفتر فنی استانداری فارس از ارائه چندین طرح سرمایه گذاری توسط شهرداری مرودشت استقبال کردند.و چندین طرح هم به تصویب رسید.

شایان ذکر است در پایان از چندین طرح سرمایه گذاری بازدید میدانی بعمل آمد.

 

اضافه کردن نظر


Template Design:Dima Group