تبلیغات

آخرین اخبار

ثبت نام ۵۱داوطلب در حوزه انتخابیه مرودشت،ارسنجان وپاسارگاد/پایان نام نویسی داوطلبان مجلس شورای اسلامی

با پایان نام نویسی از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی ۵۱داوطلب در حوزه انتخابیه مرودشت،ارسنجان وپاسارگاد ثبت نام کردند.

به گزارش دریافتی “مرودشت نیوز” از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخاب شهرستان های مرودشت،ارسنجان وپاسارگاد با پایان یافتن مهلت زمان ثبت نام از کاندیدادهای مجلس شورای اسلامی ۵۰داوطلب آمادگی خود را جهت حضور در میدان رقابت و کسب کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی در این حوزه اعلام نمودند.

بنا به این گزارش اسامی وپیشینه وسوابق اجرایی کاندیداهای ثبت نامی امروز بدین شرح است:داریوش احمدی شهردار مرودشت،مشاور شهرداری تهران وعضو هیئت علمی دانشگاه های آزاد وپیام نور مرودشت،محمباقر کریمی آخورمه کارمند شرکت سرمایه گذاری توسعه ومعادن وفلزات تهران ،رسول خسروانیان عضو هیئت علمی دانشگاه امیر کبیر،علی اکبری مدیر عامل کل امور مجلس و قائم مقام معاونت پارلمانی مجلس ،محمد علی قوهستانی کارمند شهرداری تهران،مهوش قاسمی استاد دانشگاه علمی وکاربردی شرکت لاستیک سازی دنا و مدیر بخش تکنولوژی شرکت لاستیک سازی دنا از جمله این افراد هستند.

از دیگر اسامی وپیشینه وسوابق اجرایی کاندیداهای ثبت نامی امروز افراد منوچهر شیرانی کارمند شرکت بهداشت،محمد مهدی برومندی فرماندار بوانات و نماینده مجلس،محمد رضا رضایی رییس دانشگاه آزاد مرودشت وعضو هیئت علمی ،محمد امیری عضو هیئت علمی دانشگاه بندر عباس وکارمند شرکت مهندسی مشاور کاسیان،لیلا منجذب-قادر شیروانی-فرامرز شیری فرهنگی،علیرضا مقصودی قائم مقام ومشاور سازمان صدا وسیمای تهران و معاونت مدیر عامل سازمان پدافند غیر عامل کشور و علی حسین رضایی نیا رییس جهاد کشاورزی مرودشت،ارسنجان ونی ریز ،عقیل ابراهیمی سرپرست فن آوری واطلاعات شورای اسلامی شهر تهران وصحت کاظمی استاد دانشگاه علمی وکاربردی سعادت شهر،سیروس کشاورزعضو هیئت علمی دانشگاه صفاشهر،سید عبدالمجید بام زن استاد دانشگاه یاسوج ،زهرا زارع فرهنگی ،حمیده بذرگر فرهنگی وحسین قائدی استاد دانشگاه پیام نور آباده طشک دانشگاه علمی وکاربردی سعادت شهر و عیسی شفیعی شهرکی کارمند جهاد کشاورزی فارس است.

اسامی ثبت نامی های روزهای گذشته بدین شرح اعلام می گردد:
اسامی افراد ثبت نام کننده در روز اول:
مرتضی زارعی پور،جلال الدین دلالت پور،اله مراد عفیفی پور،چنگیز نجاتی

اسامی افراد ثبت نام کننده در روز دوم:
علی شهوند،اسماعیل عراقی،خداخواست عیسی پور،پرویز کاووسی:

اسامی افراد ثبت نام کننده در روز سوم:
محمد جواد آقاجانی،عبداله استواری،رضا زارع ،سید ابراهیم صادقی، سیما خادمی

اسامی افراد ثبت نام کننده در روز چهارم:
غدیر خادم الحسینی،چنگیز هژبر نیا

اسامی افراد ثبت نام کننده در روز پنجم:
رحیم ربیعی گل مکانی،عباس عزیزی،صادق عسگری کوچی،فخر الدین کرمی شیرازی،منیژه محمدی،اشکان مختاری

اسامی افراد ثبت نام کننده در روز ششم:
وحید علی پور حقیقی ،ناصر زارع ،مهدی جاویدی فرهنگی،مجید شیبانی ، فاطمه امینی،علی رضا منصوری ده بید است.

اضافه کردن نظر


Template Design:Dima Group