تبلیغات

آخرین اخبار

برگزاری آیین نکوداشت مقام خبرنگار توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر مرودشت

برگزاری آیین نکوداشت مقام خبرنگار توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر مرودشت
 

به گزارش روابط عمومی شهرداری مرودشت در این مراسم که با ضیاف شام همراه بود تعداد44 نفر از خبرنگاران ، فعالان ، دستندرکاران  و متولیان نشریات ، رسانه ملی  جراید، سایت های خبری ، مدیران گروهای خبری و تخصصی در مئیت  شهردار و ریاست واعضای شورای شهر وریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران ارشد شهرداری  برگزار شد شهردار مرودشت طی سخنانی ضمن تبریک فرارسیدن 17 مرداد ماه روز خبرنگار بیان داشت : نقش رسانه در بحث آگاهی بخشی به همه سطوح جامعه را نمی توان نادیده گرفت . که البته در این میان خبرنگاران می بایست دقت نظر در امانتداری در حوزه انجام وظایفشان در جهت  احقاق حق مردم وحفظ  بیت المال کمترین خدشه ای وارد نشود .

وی درباره جایگاه ارزشمند خبرنگار در آگاهی‌رسانی به اقشار مختلف جامعه، یادآور شد: برای این قشر پرتلاش باید ارزش بیشتری قائل شد و این‌گونه برنامه‌ها نباید محدود به ایام خاص باشد.

 مهندس جعفری بیان داشت : در شهر مرودشت با بیش از 60 الی 70 نفر فعالان در عرصه مطبوعات داریم  که به لطف و یاری خدا سعی بر این شده است در یک فضای همدلی و نقد منصفانه مواردی عمل شود که ما در انجام وظایف بیشتر دقت کنیم . و به حق امانتداری در عرصه وظایفمان  عمل کنیم .

شهردار مرودشت بیان داشت :  علی رغم اینکه وضعیت اقتصادی به واسطه برخی تحریم های خصمانه ، عرصه را برای مردم شهرستان تنگ کرده و شهرداری هم از این شرایط متأثر  گردیده و به حمد الله  شهرداری مرودشت در بین شهرداریهای استان ، جز شهرداری های موفق بوده و توانسته هم در زمینه کارهای عمرانی و هم پرداخت حقوق کارکنان و پرسنل موفق عمل نماییم  .

در پایان نیز با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از زحمات فعالان عرصه اطلاع رسانی تجلیل شد.

اضافه کردن نظر


Template Design:Dima Group